Ogłoszenia na 28 Niedzielę Zwykłą – 14 października 2018 r.

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa ”.

Poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktor Kościoła.

Wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

Środa – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

Czwartek –  Święto Świętego Łukasza, Ewangelisty. Odpust w Lipnicy Wielkiej, suma odpustowa o godz. 1100

Piątek – trzeci piątek miesiąca, przed Mszą św. wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa.

Niedziela – odpust ku czci św. Jana Pawła II w Podsarniu. Suma odpustowa o 1130.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rokickiej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rokickiej: Monika Piekielnicka, Renata Ziółko-Gorlicka, Danuta Cieluch, Janina Stefko, Daniel Rafacz.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rokickiej: Stanisław Maślak, Stanisław Kąś, Marzena Kadaś, Piotr Szaflarski, Danuta Pilch.