Ogłoszenia na 10 Niedzielę Zwykłą – 9 czerwca 2024 r.

Wtorek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła,

Środa – wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, kapłana i męczennika i towarzyszy.

Czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.

Piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

Sobota – beatyfikacja Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 11:00 w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach Msza św. pod przewodnictwem Prefekta Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych kard. Marcello Semeraro.

Niedziela – gościć będziemy ks. Michała Mroszczaka, notariusza kurii Metropolitalnej w Krakowie, który w kazaniach przybliży bł. ks. Michała Rapacza.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom roli Wójtowej.
  2. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Joanna Sobieska, Jolanta Kotlarz, Maria Tylczak, Zenon Mikoś.
  1. W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Żydowej: Władysław Wesołowski, Robert Otrębiak, Stanisław Otrębiak, Piotr Basisty, Mieczysław Małysa,