Ogłoszenia na 13 niedzielę zwykłą 30 czerwca 2024 r.

Środa – święto św. Tomasza, apostoła.

Czwartek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie. Spowiedź przed I piątkiem w godz. 17.00 – 18.00

Piątek – odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00. Spowiedź w godz. 17.00 – 18.00

Sobota –  wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Msza święta wieczorna i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

Również w tym dniu w Ludźmierzu czuwanie modlitewne dekanatu Jabłonka. O godz. 20.30 nasza parafia powadzi Różaniec (cześć bolesną). Dla chętnych wyjazd na nabożeństwo busem  o godz. 19.00. Zapisy u Marii Gut.

Niedziela – Zmiana tajemnic różańca Róży męskiej po mszy świętej o 16. 00.

1. W środę, 24 lipca wyruszy na Jasną Górę piesza pielgrzymka góralska w skład której wchodzi grupa orawska. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 10:00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze. Zapisy w tym roku we wszystkich parafiach dekanatu orawskiego.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom roli Wójtowej.
  3. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Stanisław Pranica, Julian Cesarz, Jakub Małysa, Krystyna Ryba, Helena Chlebek.
  4. W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej:: Małgorzata Maciasz, Magdalena Niedospał, Janina Balcirakowa, Marek Lenart, Ewa Prylińska.